Tłumik

Czyli co poprawiliśmy po fabryce

Moderator: Hiszpan63

Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Tłumik

Post autor: daras »

Z tego względu że strzały z PCP hałasem można porównać do kbksu, by nie drażnić sąsiadów postanowiłem zamontować na wiatrówce tłumik. Jak wiadomo twórców tłumików jest wielu jednak mój wybór padł na Wojtana i to z dwóch powodów. Pierwszy powód to już widziałem jego pracę i mi się spodobała drugi to taki że Wojtek również ma taką samą wiatrówkę co ja, więc wybór stał sie oczywisty. Tłumik do wiatrówki mocowany jest dwoma śrubkami ampułowymi, spasowany na lufkę suwliwie bez luzów. Posiada on 3 komory, które zupełnie wytłumiają strzał słychać tylko trzask zbijaka, co powoduje nie raz odczucie strzelania z zabawki. Tłumik jest całkowicie rozbierany z komorami włącznie, ma ładną oksydę, ładne proporcje i dobrze prezentuje sie na wiatrówce.


Na lufie

Obrazek

Widać śruby mocujące, kluczyk w komlecie

Obrazek

Czoło

Obrazek

W częściach

Obrazek
guntuning.com
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

Żeczywiście piękn rzecz napewno kiedyś sobie coś tskiego sprawie
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Że tak zapytam, a ile pan Wojtan sobie liczy za swoje dzieło.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
maximus
Posty: 2628
Rejestracja: 2007-10-19, 16:25
Lokalizacja: Poznań

Post autor: maximus »

świetne pytanie , ja też chciałem zapytać ale ja tylko pytam ile to ile tamto więc dobrze że ty to zrobiłeś :)
Diablik + Waver v10 2-10x38
Awatar użytkownika
daras
-#Złoty Dobromir
-#Złoty Dobromir
Posty: 5295
Rejestracja: 2007-10-01, 22:04
Lokalizacja: Swarzędz

Post autor: daras »

A ja odpowiem nie pamiętam dokładnie ale chyba coś około 140 zł.
guntuning.com
Awatar użytkownika
hyena
Posty: 825
Rejestracja: 2007-10-01, 22:51
Lokalizacja: Auschwitz

Post autor: hyena »

Wiadomo cena najważniejsza. Myślę że pan Wojtan zdziera skóre na żywca koszt materialu ST to grosz i prąd też, no jego sztuka może kosztować ale chyba nie aż tyle. Jestem pewien że jest zrobiony z rury do gazu. :mrgreen: :mrgreen: czyli tak zwanej gazrurki.Obrazek
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.
Awatar użytkownika
Cezar
Posty: 2095
Rejestracja: 2007-10-02, 18:56
Lokalizacja: z powrotem

Post autor: Cezar »

Dla mnie osobiście ( podkreślam osobiście ) lepsze się wydają tłumiki Hogana. Miałem już dwa i byłem bardzo zadowolony. I jak kiedyś będę jeszcze potrzebował to zwrócę się ponownie do niego. A kwestia ceny nie powinna być tematem rozmowy, jeśli kupujący ją akceptuje to wszystko w porządku, jeśli nie to po prostu nie kupuje,
pozdrawiam, Cezar
dla siebie żyjesz dniem dzisiejszym, dla swoich bliskich-każdym kolejnym...

żyj , a nie istniej
PS+GS
Awatar użytkownika
Baker
Posty: 1
Rejestracja: 2009-01-30, 16:15
Lokalizacja: Włocławek

Post autor: Baker »

Super tłumik , a czy ktoś z was może orientuje się czy są tłumiki do Walther CP99 nie zaden compact ani nie sport tylko poprostu CP99.
Pozdrawiam serdecznie
Baker